World Cup 2009

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

World Cup 2009 Totals

#HearggiOamasteaddjiSearvi/orohat1.cup2.cup3.cup4.cupWC
1.DolgiMáret Aile SaraDuottar Hearggit33333536137
2.CiaoNils Jøran EiraDuottar Hearggit32343433133
3.SummitNils Henrik EiraMaze IL28192735109
4.SayonaraLemet Heaika HættaDuottar Hearggit3636032104
5.R- CuoivvatMáret Inga EiraKarasjoki3535330103
6.IešMáhtte Niillas GaupDuottar Hearggit340322995
7.GezonAnne Risten SaraDuottar Hearggit2223261990
8.UnnorasBiret Julianne HættaDuottar Hearggit1625242186
9.DollaAnders Isak EiraMaze IL1421252484
10.ThonJohn Inge EiraDuottar Hearggit252928082
11.GirjenjunniMikkel SokkiDuottar Hearggit1518202376
12.BiltuNils Arild EiraMaze IL292701672
13.E-muzetEsaias M, SokkiDuottar Hearggit1215222271
14.RuskoAsko LensmanKaldoaivi00363167
15.RolexIsak Anders EiraMaze IL231602665
16.Dat leaAri NittuvuopioPaistunturi00313465
17.Fávrán-MuzetMarja E, EiraFávrosorda30310061
18.KirstimuzetKirsti Monica EiraFávrosorda424181359
19.BieggaoaiviMáhtte Niillas GaupDuottar Hearggit1810171459
20.NamaheapmiJohan Martin EiraFávrosorda26320058
21.GuovssuElen Anne SaraSallivaara00302858
22.ArianeMina M, SokkiDuottar Hearggit022231055
23.KaikuElen Anne SaraSallivaara00292554
24.Sahttu 2Johan N,Eira/ Ana MarjaMaze IL63211848
25.MuzetJohan Mathis EiraFávrosorda19280047
26.Ealli SilbaIver Utsimahkaravju17003047
27.TornadoNils Hendrik EiraMaze IL37162046
28.SerdelesJuhan RistJohtti Sápmel.24200044
29.GuvssahasPer John P, EiraDuottar Hearggit8602741
30.DavgiAnne Risten SaraDuottar Hearggit27110038
31.King of NorwayBerit Bær HættaDuottar Hearggit13581238
32.SkalliMarko NuorgamPaistunturi11260037
33.Fahcca-MuzetAnne Risten SaraDuottar Hearggit20140034
34.HanskiJoar Eira RasdalMaze IL00151732
35.VilausNils Johan SaraJohtti Sápmel.3100031
36.VauhdikasJorma NuorgamPaistunturi0300030
37.SpiritAnte Issat EiraMaze IL0814830
38.GaisonNils Kai Ante AntiKarasjoki50121128
39.MuzziEeva NuorgamPaistunturi10170027
40.HearvaLisbeth EiraMaze IL00111526
41.MuituAslak Anders EiraFávrosorda9130022
42.BihciAslak Anders EiraFávrosorda2100021
43.Special OneAnte EiraDuottar Hearggit740920
44.NakuKaissa NitovuopioPaistunturi0019019
45.SpielganJoar Eira RasdalMaze IL009716
46.SpartacusEsias M, SokkiDuottar Hearggit0013013
47.LakkuIsak Anders EiraMaze IL007613
48.BolfiMáhtte Niillas GaupDuottar Hearggit0120012
49.VolttiAslat Ovla NitovuopioPaistunturi0010010
50.RojoMáhtte Niilas GaupDuottar Hearggit09009
51.Super beeAnders Nils EiraKarasjoki20002
52.VälähdysJorma NuorgamPaistunturi02002
53.GolliAslak Anders EiraFávrosorda01001
54.OfelasHans Ole EiraMaze IL10001
55.RumbaPaulus AikioJohtti Sápmelaccat00000
56.ViskariAri NittuvuopioPaistunturi00000
57.Muzet-cuoivvatJohn N, EiraKarasjoki00000
58.LuostatJohn N, EiraKarasjoki00000
59.GirjjatKlemet Amund EiraKarasjoki00000

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar