World Cup 2010

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

World Cup 2010 Totals

#HeargiEiggat1.cup2.cup3.cup4.cup5.cup6.cupWC
1DolgiMáret Aile Sara343625363635202
2SayonaraLemet Heaika Hætta323530353534201
3CiaoNils Jøran Eira333232283026181
4SummitNils Henrik Eira362236312823176
5ArisAnne Risten Sara26302924.52227158.5
6Sáhttu 2Ana Marja Eira31272832131150
7IešMáhtte Niillas Gaup30031273319140
8GezonAnne Risten Sara29281724.51129138.5
9Náste cuoivvatPer John P. Eira0034333436137
10GuovssahasPer John P. Eira21267192730130
11LimoJohn Inge Eira0332732932124
12Fahcca-MuzetAnne Risten Sara24292322318119
13E-muzetEsaias M. Sokki35251851421118
14MonsteriNils Henrik Eira0035212628110
15PondusBerit Anne Eira2334023224106
16GolliAslak Anders Eira180911233394
17DollagazzaSara Monica T. Eira002230241793
18Unna EnaAnne Risten Sara003317251388
18R- CuoivvatMaret Inga Eira00034322288
20DiamantNils Jøran Eira019260161677
21MuituAslak Anders Eira140151642574
22MNNEMikkel A/ Mikkel N Eira20240021570
22SpiderNina Karita Eira021207101270
24RuskoAsko Lensman0002631057
25SterlettBengt Wanhatalo0310187056
26BihciAslak Anders Eira160111215054
27SpiritAnte Issat Eira19201300052
28OsoEsaias M Sokki0166200850
28KortisAnte Issat Eira0024651550
30RojoMáhtte Niillas Gaup13171200042
31PoisonMikkel Andreas Eira0002912041
32NopsaJere Lensman0001519034
33GálbenjunniMikkel M. Hætta1515000030
33KaikuElen Anne Sara0001317030
33Hello KittyBiret Julianne Hætta0019001130
36GuovssuElen Anne Sara000920029
37Dat LeaAri Niittyvuopio280000028
38ViskariAri Nittyvuopio270000027
38ŠiellaBerit Marie Eira000018927
40BiltuNils Arild Eira250000025
41SámiMikkel A/Sampo0014001024
42RekeVesa Mäntyranta023000023
42PowerInga Maret G Juuso0001013023
42M-GMarit Elisabeth eira002100223
45NakuKaisa Niittyvuopio220000022
46T-CuoivvatJoar Eira Rasdal120800020
46SkoalbmiIssat Ante Sara000002020
48NiilaBengt Wanhatalo018000018
49Meløy CuoivvatJohn Nilsen Eira170000017
49KainJohan Martin Eira00098017
51RuoššajievjaNils Arild Eira001600016
52ArianeMina Ariane Sokki014000014
52UsainOula Sara000140014
52Aris choiceJoar Eira Rasdal000001414
55TuiskuTeam Tompa013000013
55Kirsti MuzetKirsti Monica Eira00006713
57Pikku LaukkiVesa Mäntyranta012000012
58Tempo 2Eelis N. Niittyvuopio110000011
58VitiErling Patomella011000011
60Muzet CuoivvatTor Mikkel Eira100000010
60NikitaKaren Bær Sokki001000010
62King of NorwayBerit Bær Hætta9000009
62VealahdusJorma Nuorgam0001809
64BekkarJohn Nilsen Eira8000008
65BeavrritInga Evelin Eira0000066
66MascaraNanne M.Kuhmunnen0050005
67VauhdikasJorma Nuorgam0004004
67DávgiAnne Risten Sara0000044
69Jorri BieggaAnte Issat Eira0000033
70BolonEline T Eira0002002
71MamadouMikkel Anders Oskal0001001
71MetroMikkel M. Hætta0000011
73PörröAhti Mustonen0000000
73JehuKai Niva0000000
73NoroTimo Romakkaniemi0000000
73GalbaMi-Lis Eira0000000
73AsterixPer Ole Vars0000000

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar