World Cup 2011

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

World Cup 2011 Totals

#HeargiEiggat1.løp2.løp3.løp4.løp5.løpTot.
1DolgiMaret Aile Sara3336363632173
2Naste čuoivvatPer John P. Eira3628313128154
3BeavrritInga Eveline Eira3430272427142
4LimoJohn Inge Eira3131242729142
5SayonaraLemet Heaika Hætta3034302615135
6NopsaJoar Eira Rasdal026293530120
7DollagazzaSara Monica T. Eira2019222224107
8VisaNils Jøran Eira00343436104
9RuskoEinar/Mikkel Andreas025322818103
10VikingAnte/John Inge Eira1927102521102
11T-CahputJuar Eira Rasdal03333161193
12ArisAnne Risten Sara28221917692
13CiaoNils Jøran Eira241314122689
14Sahttu 2Ana Marja Eira13025232586
15MuituAslak A. Eira29152310077
16Vilda GazzaElle Marja Eira0320321377
17GuovssahasPer John Eira23015182076
18SiellaBiret Marja Eira0028331273
19SummitNils Henrik Eira274243370
20BambiMina Ariane Sokki12021211468
21RulleNils Jøran/Nils H. Eira320053168
22Namaheapmi 2Johan Mahtte Eira003530065
23Jorri BieggaAnte Issat Eira1731791965
24BihcciAslak A. Eira0211820059
25Made in NorwayAnne Risten Sara2207131658
26IsomusRauni Nækkalajearvi002629055
27TailumEsaias M Sokki350015555
28PowerMikkel Mathis Hætta1616126050
29PondusBerit Anne eira260001743
30IesMahtte Niillas Gaup182300041
31VekelainenAimo/Veikko Aikio03500035
32VoltiEero  Lensman00003535
33TailihooEllen Inger Gaup001102334
34PystøEero  Lensman00003434
35SilvaAslak Anders Hætta001319032
36E-MuzetEsaias M Sokki100002232
37MNNEJoar Heandarat Sara70168031
38NjavveMahtte Niillas Gaup25500030
39RajuVuolab.A/Orre E02900029
40SpiderNina Karita Eira14090427
41TemuHannu/Erkki Jänkälä02400024
42Lidne oaiviKaren B Sokki011031024
43MonsteriNils Henrik Eira21000021
44StarlettBengt Wanhatalo11900020
45TosimusRaimo Kvist02000020
46Kirst MuzetKirsti Monica Eira00200020
47AcerHanne Mari Kuhmunen0740819
48MakiaVesa Mäntyranta01800018
49OksanmustaVeljekset Kvist01700017
50AsarAnne R. Sara/Anne S. Nittivuopio15001016
51TaifunPer Ole Vars00014014
52PikimustaAntti Saukkoriipi01400014
53SaltomHanne Mari Kuhmunen00011314
54AivansamaPertti Maununiemi01200012
55NasaMina Ariane Sokki01000010
56MaxiEllen M. Labba900009
57SykeröSalli Uusitalo090009
58UsainOula Sara000099
59DavgiAnne Risten Sara800008
60CrafterMihkkal Mahtte Hætta008008
61DynafitAnn R/Maret Aile Sara001708
62GuovssuElen Anne Sara000077
63PetteriOssi Uusitalo060006
64SamiSampo N/Mikkel A600006
65Valgon MuzetEllen Inger Gaup006006
66NiilaBengt Wanhatalo500005
67GiisaRauni Nækkalajearvi005005
68PikkurusakkaMuista Ponku003205
69UnnorasBerit J. Hætta400004
70GalbaMai-lis Eira300003
71RopeOssi Uusitalo030003
72AsterixPer Ole Vars200002
73RuutuAnne-Mari Kovalainen020002
74KaikuElen Anne Sara000022
74PyryAslak JH Buljo000011

Print This Page Print This Page

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar