World Cup 2012

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

World Cup 2012

RankReinEier1.løp2.løp3.løp4.løpWC finalaTotal
1BambiMina A.K. Sokki32303636134
2LimoJon Inge Eira34352825122
3SayonaraLemet Heaika Hætta33293224118
4Naste ?uoivvatPer J Eira35311535116
5VildagazzaEllen Marja Eira29203132112
6T-?ahputJoar Rasdal31341428107
7TailumEsaias M. Sokki22252930106
8Silba ?uoivvatNils Jøran Eira14332731105
9MuituAslak Anders Eira2822232699
10Made in NorwayAnne Risten Sara2411252989
11RuskoEinar/Mikkel A. Eira1927191984
12ArisAnne Risten Sara2617182081
13SaltoHanne M Kuhmunnen1719202177
14BeavrritInga E. Eira2713221476
15ŠiellaOle Máhtte Eira9333375
16SnorriJohan Ivvar Gaup1612212271
17VisaNils Jøran Eira363571
18RulleNils N N Eira1028131768
19SilvaAslak A Hætta824161563
20MaxiMartin Buljo23142360
21CobraMikkel Andreas Eira0243458
22SummitNils Henrik Eira93251258
23BlitzOle Anders vars302757
24FutsiPer Ole Vars2515949
25NemoMina A.K. Sokki212647
26Duotnjas NjunniSara Monica T Eira123111844
27BoxerMartin Buljo13617844
28Valgon MuzetEllen Inger Gaup211839
29R - ?uoivvatAntti Lantto3636
30Válgon VilduEllen Inger Gaup1661335
31RoyalMaret Aile Sara3434
32Haldi MuzetBiret Julianne Hætta2041034
33IpatovEllen I. Eira3030
34GaibmiMikke Mathis Hætta758929
35UsainOvlla Sara2626
37BidduJoar Eira Rasdal0121123
36GuovssuElen Anne Sara2323
38SálbmiMaret Gaup Eira67619
39Jorri BieggaAnte Issat Eira18018
40MirkomuzetNils Jøran Eira1616
41S-MuzetLemet Asllat Eira1515
42KirppuReponiemi Paavo7714
43KalttoReponiemi Paavo31013
44LommoIssat Ante Sara1111
45Kirsti-MuzetKirsti Monica Eira1010
46GuivisOvlla Sara88
47Max MekkerMikkel Anders Oskal55
48FalconAnna Isabel Eira44
49Girje?álbmiMáhtte Niillas Gaup22
50BieggaIrja Sofie Eira0

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar