World Cup 2013

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

World Cup 2013 - Elite - Sammenlagt

#ReinEier1.løp2.løp3.løp4.løp5.løpTotalt
1RaidnaAnne Risten Sara34353434137
2BambiMina Ariane K. Sokki32333331129
3RoyalMaret Aile Sara36363025127
4T-CahputJoar Eira Rasdal23323133119
5Valgon muzetEllen Inger Gaup33243228116
6DolgiMaret Aile Sara25292830112
7TailumEsaias Matheo K. Sokki24302923106
8VisaNils Jøran Eira313636103
9VildagazzaElle Marja Eira28212429102
10Silba CuoivvatNils Jøran Eira27273286
11BeavrritInga Eveline Eira1422232483
12RamikasAntti N. Lænsman26262779
13KeroBiret Juliane Hætta34222278
14BlitzOle Anders Vars19252670
15EguboyBengt Wanhatalo353570
16SummitNils Henrik Eira201838
17CobraMikkel Andreas Eira162036
18R-CuoivvatAntti Lantto2828
19Naste CuoivvatPer John P. Eira2626
20EraElle Maret Labba2525
21IpatovEllen Ingrid G. Eira2323
22S-muzetLemet Aslat Eira1919

World Cup 2013 - Åpen - Sammenlagt

Sadji:Hearggi:Eaiggát:1.WC2.WC3.WC4.WCTotal:
1.HamakoHanne Mari Kuhmunen2917161880
2.TigeresEsaias Matheo K. Sokki3110748
3.RulleNils N. N. Eira35843
4.NytroNils Olav Lango15712842
5.RubinKirsti Monica Eira1513937
6.GollegiisaBiret Julianne Hætta1815336
7.MuzetBjørn Johansen181634
8.SaltoHanne Mari Kuhmunen22931
9.Mirko muzetNils Jøran Eira3030
10.DuogalasBengt Wanhatalo171229
11.Silba SuonjarInger Juliane Eira1326627
12.MuituAslak Anders Eira2727
13.EierPer Ole Vars101525
14.Unna muzetNils Joakim eira111425
15.RustaBiret Julianne Hætta121325
16.Valgon VilduEllen Inger Gaup18321
17.NemoMina Ariane K. Sokki2121
18.KalttoJuha Reponiemi14418
19.FutsiPer Ole Vars13518
20.AleksisBengt Wanhatalo01717
21.GolliAslak Anders Eira1717
22.HutchLemet Aslat Eira1616
23.RairuAnne Risten Sara41115
24.DiliheapmeMahtte Niilla Gaup41014
25.ATEElis Niittyvuopio1414
26.SiellaBerit Marie E. Eira1212
27.Black DiamondNils Mahtte Eira1111
28.MaxiMartin Buljo8210
29.KirppuPaavo Reponiemi9110
30.GaisamuzetSara Emilie Hansen1010
31.Valgon KingEllen Inger Gaup707
32.FankkiSara Alette S. Eira66
33.BorgacalbmiAslak Anders Hætta505
34.S-LuosttatJohn Nilsen Eira55
35.Nille NalleAdriana Niittyvuopio11
36.BurnAslak Sokki0

World Cup 2013 - Junior - Sammenlagt

Sadji:Hearggi:Eaiggát:1.WC2.WC3.WC4.WCTotalt
1.NemoMina Ariane K. Sokki16181852
2.VuoituAnte Issat I. Eira18151750
2.Duotnjas njunniSara Monica T. Eira17131747
4.PondusBerit Anne S. Eira16141646
5.FankkiSara Alette S. Eira15161445
6.SalbmiMarit G. Eira13151543
7.GuovsahasPer John P. Eira141428
8.Unna muzetNils Joakim Eira1818
9.Náste ČuoivvatPer John P. Eira1717
10. MaxiMartin Buljo1212
11.RuoššajievjaAilu Matheo Eira1111
12. SaltoHanne MariKuhmunen0

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar