World Cup 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

WC senior 2015

RankRein-navnEier1.løp2.løp3.løp4.løpSam.lagt
1RaidnaAnne Risten Sara35363634141
2EgoboyBengt Wanhatalo 36333328130
3MuzetBjörn Johansen28353035128
4BiddojuolgiJohan Ivvar Gaup33293531128
5BambiMina Ariane K Sokki31343423122
6MämyNils Henrik Eira30323127120
7BeavrritEier Inga Eveline Eira27282819102
8TomakNils Henrik Eira26322179
9MihaoMikkel Ante Hætta18312978
10SuivaAna Marja Eira16183266
11BurnAslak Sokki323062
12FischerJohn Inge Eira13113660
13YoboToni Valle/Mikkel A Eira15152656
14KBSKaren Bær Sokki9132244
15TigeresEsaias Matheo K. Sokki112940
16HilgonIssat A Eira/Mikkel A Logje112536
17BadboyAnna Isab. Eira/Therese J181735
18RivakkaKai Niva3434
19SamboyNils Jøran Eira102434
20AnttinAnna Isabella Eira/Eila R Eira171633
21Ingrid luostatEllen Ingrid3333
22Golle MuzetSara Marianne Gaup981431
23IpatovEllen Ingrid Eira3030
24IdolIrja Sofie Nyheim Eira2929
25VisaNils Jöran Eira2525
26LuostatMahtte Niilas Gaup15823
27SnapBiret Juliana Haetta131023
28D. CostaLemet Aslat Eira2020
29Joahko BiltuElle Garen Gaup12719
30MihaoMihkkal Ante Haetta1818
31FankiSara Alette S Eira1818
32HuikkaLeila Harri1717
33AmhanKlemet Amund Eira1717
34CuoivvatMaret Aile Sara1616
35MastercardJohan Martin Eira1616
36HrubeschLemet Aslat Eira1515
37Bealdo VoimaEllen Ingrid Gaup1414
38TsunamiMartin Buljo1414
39ThugP. Northug/Anne R G Sara1212
40HopeapoikaVesa Mäntyranta1010
41Galdon99
42TicoOle Ante Vars88
43Valgon kingEllen Inger Gaup77
44NastiInga Eveline Eira77
RankReinEier1. WC2. WC3. WC4. WCWC
1TailumEsaias M Sokki18181652
2IdolIne Sofie N Eira17171751
3RairuRemi Guttorm15171547
4MaxiMartin Buljo16161446
5TsunamiMartin Buljo1818
6MuzetMajkare Eira1313

Nylige innlegg

Jahkečoahkkin 2015

Save pagePDF pageEmail pagePrint page

SHL:a jahkečoahkkin lea geassemánu 4. beaivvi Guovdageainnus.                      Áššebáhpárat sáddejuvvot hálddahussas.

Áššit: Dábálaš jahkečoahkkináššit ja muđui movt heargevuodjin gálgá boahtteáiggis.

SHL:a avholder årsmøte 4. Juni 2016 i Kautokeino.                                          Sakspapirer sendes fra administrasjonen.

Saker: Vanlige årsmøtesaker og diskusjon om hvordan reinkappkjøring skal se ut i fremtiden.

  1. Jahkečoahkkin 2014-15 Skriv en kommentar
  2. A-finalen i mål under Mázesprinten 2015 Skriv en kommentar